Apie mus

JP Manufactory teikia juvelyrinių dirbinių projektavimo ir gamybos paslaugas. Pagrindinė įmonės specializacija yra įvairių juvelyrinių dirbinių didmeninė gamyba. Bendrovė sėkmingai vykdo savo veiklą Lietuvoje nuo 1993 m.

 

Aukštą juvelyrinių dirbinių kokybę užtikrina modernūs įrengimai, aukštos kokybės medžiagos ir kvalifikuotų specialistų komanda. Įmonėje dirba 130 profesionalių juvelyrų. Suburta patyrusių specialistų komanda leidžia patenkinti net pačių reikliausių klientų norus.

 

Mūsų partneriai - tiekėjai iš viso pasaulio: Vokietijos, D.Britanijos, Italijos, Danijos, Amerikos, Lenkijos ir daugelio kitų pasaulio šalių. JP Manufactory jau daugelį metų išlaiko rimto ir patikimo juvelyrinių dirbinių gamintojo vardą, kuris atpažįstamas ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų.

 

JP Manufactory visada pasiryžusi patenkinti net pačių reikliausių klientų norus ir pasiūlyti kokybišką gaminį už konkurencingą kainą. Gaminame juvelyrinius dirbinius pagal užsakovo pateiktus arba mūsų turimus pavyzdžius. Džiaugsimės galėdami jums padėti.

 

 

JP Manufactory garantuoja:

·         Aukštą kokybę

·         Konkurencingas kainas

·         Išskirtinį dėmesį Jūsų poreikiams

·         Operatyvų ir savalaikį užsakymų įvykdymą

 

 

Įdomybės

2008 metais atnaujinome gamybinę bazę, atidarėme naujas dirbtuves. Nuolatos investuojame į gamybos sektorių, didiname gamybinius pajėgumus ir plečiame gamybos paslaugų spektrą.


2010 metais JP Manufactory sukurta saugi ir darbuotojų  sveikatai palanki darbo aplinka atitinka darbuotojų saugos ir sveikatos vadybos sistemos tarptautinio standarto OHSAS 18001 reikalavimus. Ateityje įmonė planuoja sertifikuoti šią vadybos sistemą.